RSS
 

Torbetkowanie i metafizyczne rozdziamdziawianie

12 gru

     Stacja chillout na open.fm, zszywanie dżinsów na nową torbę, herbata z imbirem i milion myśli na sekundę. Tak wygląda dzisiejsze wieczoronocne hasanie Egzotowe. Na tę chwilę Egzot niepewny jest, odkrył niedawno kilka rzeczy, o sobie, o innych, o świecie ogólnie. I wszystko jest na dobrej drodze aby to wszystko poukładać i znaleźć to coś co da Egzotu prawdziwe szczęście. Podsumowując z grubsza niedawne wojaże, sytuacja zarysowuje się w taki a nie inny sposób:
     Statystyka studiowania wypada o dziwo zbyt dobrze, wulgarnie ujmując: w stosunku chuja jakiego Egzot położył na zajęcia w tym półroczu, do tego jakie osiągnął na tym wyniki końcowe, to należałoby wysnuć wniosek taki, że chuja trzeba kłaść częściej. Nie udałoby mu się bez pomocy osób pierwszych, trzecich czy też zupełnie obcych, tudzież takich, które były w pobliżu, ale nigdy nie dawały znaku życia. Dziękować.
     Dużo się działo w życiu Egzotowym, a raczej umyśle egzotowym, rzeczy poplątane, kłujące, jak i zacne
, tych ostatnich jednak znacznie mniej. Aczkolwiek natenczas, wszystkie głosy i znaki łba egzotowego wskazują na dużą poprawę i jednoznaczne określenie tego czego potrzeba Egzotu jest już prawie całkiem jasne.

     Z głównowątkowej powieści trzynastomiesięcznej zapamięta Egzot dużo miłych rzeczy, miejsc pachnących metalem, dźwięków butów miażdżących nocny śnieg, cichych melodii, tłumionego światła i dużo niebieskiego koloru w podwójnym wydaniu. I więcej nie napiszę, acz będę wracać, sam.

Tyle na dzisiaj, teraz zagłębi się Egzot w odmęty narzuty łóżkowej i dziergać będzie toreb, którą ma nadzieję ukazać rychło. Będzie więcej notek, klasycznie, po Egzotowemu, możliwe nawet, że porwie się Egzot na pisanie opowieści, tudzież książki ku uciesze gawiedzi, wszystko się okaże.

Ogłasza się jeszcze, że rusza produkcja toreb i innych wymysłów egzotowych. Więc jeśli ktoś ma pomysł i chciałby jakąś zacną bardzo spersonalizowaną toreb, odzywać się na egzotowym facebooku.

W ramach szczucia osób łaknących toreb, prezentuje Egzot swoje ostatnie dzieło/dziecko:
TOREB xD

Pozdrawiać, Egzot. :)

 
1 komentarz

Napisane przez w kategorii Bez kategorii

 

Dodaj komentarz

 

 
  1. kuszko

    23 grudnia 2011 o 14:12

    cieszy mię, że żyjesz. wesołych świąt ^^

     
 

  • RSS